HG Čistič na trouby a grily 0,5l

HG HGCTG 8711577014629

HG čistič na trouby a grily odstraňuje rychle a důkladně zapečený tuk z trouby, grilů, nerezových vařičů a venkovních grilů. Působení přípravku HG čistič na trouby a grily zesílíte, když čištěný povrch nejdříve mírně nahřeje. Použití: Přípravek HG čistič na trouby a grily nastříkejte na čištěný povrch a nechte 3–5 minut působit. Nečistotu poté setřete z povrchu mokrým hadrem nebo houbou. Po setření mastnoty z povrchu je nutné troubu nebo gril vymýt několikrát horkou vodou. Při čistění grilových roštů nebo plátů celý postup případně několikrát zopakujte. Postupujte vždy dle návodu na obalu výrobku. Přehled nebezpečných látek:- hydroxid sodný- sodium etasulfate H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.H315 Dráždí kůži.H318 Způsobuje vážné poškození očí.H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Výrobce:HG
Kód:HGCTG
Dostupnost:
Skladem 1 ks (info)
HG čistič na trouby a grily odstraňuje rychle a důkladně zapečený tuk z trouby, grilů, nerezových vařičů a venkovních grilů.

Působení přípravku HG čistič na trouby a grily zesílíte, když čištěný povrch nejdříve mírně nahřeje.

Použití: Přípravek HG čistič na trouby a grily nastříkejte na čištěný povrch a nechte 3–5 minut působit. Nečistotu poté setřete z povrchu mokrým hadrem nebo houbou. Po setření mastnoty z povrchu je nutné troubu nebo gril vymýt několikrát horkou vodou. Při čistění grilových roštů nebo plátů celý postup případně několikrát zopakujte. Postupujte vždy dle návodu na obalu výrobku.

Přehled nebezpečných látek:
- hydroxid sodný
- sodium etasulfate

H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.
H315 Dráždí kůži.
H318 Způsobuje vážné poškození očí.
H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

korozivita

MenuX

Provozovatel webu Stojka Group Service s.r.o., www.selles.cz , se sídlem Husova 76/5, 362 25 Nová Role, zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Plzni, sp. zn. C 36857, IČ: 07481039, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím