HG Čistič skla a zrcadel 0,5l HGCSZ

HG HGCSZ 8711577015077

HG čistič skla & zrcadel je ideálním čističem pro všechny druhy skel a zrcadel. Přípravek HG čistič skla a zrcadel velmi jednoduše odstraňuje špínu a mastnotu, velmi rychle usychá a nezanechává žádné šmouhy. Použití: na čištěný povrch lehce nastříkejte přípravek HG čistič skla a zrcadel. Rozetřete pomocí suchého čistého hadříku či papírové utěrky a vysušte. U čištění velkých ploch doporučujeme použít stěrku. Přehled nebezpečných látek:- Směs není klasifikována jako nebezpečná.

Výrobce:HG
Kód:HGCSZ
Dostupnost:
Skladem 1 ks (info)

HG čistič skla & zrcadel je ideálním čističem pro všechny druhy skel a zrcadel.

Přípravek HG čistič skla a zrcadel velmi jednoduše odstraňuje špínu a mastnotu, velmi rychle usychá a nezanechává žádné šmouhy.

Použití: na čištěný povrch lehce nastříkejte přípravek HG čistič skla a zrcadel. Rozetřete pomocí suchého čistého hadříku či papírové utěrky a vysušte. U čištění velkých ploch doporučujeme použít stěrku.

Přehled nebezpečných látek:

- Směs není klasifikována jako nebezpečná.

MenuX

Provozovatel webu Stojka Group Service s.r.o., www.selles.cz , se sídlem Husova 76/5, 362 25 Nová Role, zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Plzni, sp. zn. C 36857, IČ: 07481039, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím