HG Hygienický gel na toalety 650ml

HG HGGT 8711577102722
Výrobce:HG
Kód:HGGT
Dostupnost:
Skladem 1 ks (info)

HG hygienický gel na toalety je silný čisticí gel pro odstranění vodního kamene a pravidelné čištění toalety.

Speciální složení výrobku HG hygienický gel na toalety odstraňuje kromě vodního vápenatého kamene i ostatní nečistoty v záchodové míse a výsledkem je tak její lesk a příjemná, dlouhotrvající svěží vůně. Naneste HG hygienický gel na toalety plynulým pohybem pod okraj záchodové mísy a nechte gel působit minimálně 10 minut. Poté mísu řádně očistěte WC štětkou a nakonec mísu spláchněte. HG hygienický gel na toalety je rovněž vhodný k použití do odpadních jímek.

 

Na problémové nečistoty (silný vodní kámen či močová usazenina) doporučujeme použít HG extra silný čistič na toalety.

Pro každodenní rychlé hygienické čištění všeho v okolí toalety, doporučujeme HG každodenní hygienický sprej na příslušenství v okolí toalety.

Přehled nebezpečných látek:
- sodium 2-(2-dodecyloxyethoxy) ethyl sulphate
- trisodium nitrilotriacetate

H302 Zdraví škodlivý při požití.
H315 Dráždí kůži.
H318 Způsobuje vážné poškození očí.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.
H351 Podezření na vyvolání rakoviny.

korozivita

MenuX

Provozovatel webu Stojka Group Service s.r.o., www.selles.cz , se sídlem Husova 76/5, 362 25 Nová Role, zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Plzni, sp. zn. C 36857, IČ: 07481039, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím