HG Tekutý DUO čistič odpadů 2x500ml

HG HGTDCO 8711577089665

HG Tekutý DUO čistič odpadů 2x500ml Vysoce účinný HG tekutý DUO čistič odpadů, speciálně vyvinutý pro extrémně ucpané kuchyňské, koupelnové a WC odpady. HG tekutý DUO čistič odpadů odstraňuje zbytky tuku a jídla, vlasy, zubní pastu, zbytky mýdla pod. Je bezpečný pro všechna potrubí. Již nebudete potřebovat instalatéra! HG tekutý DUO čistič odpadů vychází z jedinečné dvousložkové technologie, díky které můžete sami jednoduše, cíleně a efektivně odstraňovat různé druhy úporných usazenin ucpávajících odpad. Obě složky přípravku HG tekutý DUO čistič odpadů jsou připraveny k okamžitému použití a nemusí se ředit, čímž se ještě minimalizuje možnost vzniku skvrn. Použití: Dle míry ucpání vašeho kuchyňského nebo sanitárního odpadu (přečtěte si pozorně návod k použití) nalijte opatrně 1 nebo 2 díly (viz měrka na lahvi) z lahve A do ucpaného odpadu. Poté nalijte opatrně  1 nebo 2 díly (viz měrka na lahvi) z lahve B do ucpaného odpadu a nechte působit 1 hodinu. Poté propláchněte odpad dostatečným množstvím vody a následně nalijte do odpadu zbytek tekutiny z lahve A a poté zbytek tekutiny z lahve B pro dosažení optimálního působení. Nechte opět působit 1 hodinu a poté znovu propláchněte dostatečným množstvím vody. Přehled nebezpečných látek: Látka A- chlornan sodný roztok- hydroxid sodný H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. H315 Dráždí kůži. H318 Způsobuje vážné poškození očí. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H400 Vysoce toxický pro vodní organismy. H410 Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. EUH031 Uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami. Látka B- hydroxid sodný H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.H318 Způsobuje vážné poškození očí.H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Látka B - hydroxid sodný H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. H318 Způsobuje vážné poškození očí. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Výrobce:HG
Kód:HGTDCO
Dostupnost:
Skladem 1 ks (info)

HG Tekutý DUO čistič odpadů 2x500ml

Vysoce účinný HG tekutý DUO čistič odpadů, speciálně vyvinutý pro extrémně ucpané kuchyňské, koupelnové a WC odpady. HG tekutý DUO čistič odpadů odstraňuje zbytky tuku a jídla, vlasy, zubní pastu, zbytky mýdla pod. Je bezpečný pro všechna potrubí.

Již nebudete potřebovat instalatéra! HG tekutý DUO čistič odpadů vychází z jedinečné dvousložkové technologie, díky které můžete sami jednoduše, cíleně a efektivně odstraňovat různé druhy úporných usazenin ucpávajících odpad. Obě složky přípravku HG tekutý DUO čistič odpadů jsou připraveny k okamžitému použití nemusí se ředit, čímž se ještě minimalizuje možnost vzniku skvrn.

Použití: Dle míry ucpání vašeho kuchyňského nebo sanitárního odpadu (přečtěte si pozorně návod k použití) nalijte opatrně 1 nebo 2 díly (viz měrka na lahvi) z lahve A do ucpaného odpadu. Poté nalijte opatrně  1 nebo 2 díly (viz měrka na lahvi) z lahve B do ucpaného odpadu a nechte působit 1 hodinu. Poté propláchněte odpad dostatečným množstvím vody a následně nalijte do odpadu zbytek tekutiny z lahve A a poté zbytek tekutiny z lahve B pro dosažení optimálního působení. Nechte opět působit 1 hodinu a poté znovu propláchněte dostatečným množstvím vody.

Přehled nebezpečných látek:

Látka A
- chlornan sodný roztok
- hydroxid sodný

H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.

H315 Dráždí kůži.

H318 Způsobuje vážné poškození očí.

H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

H400 Vysoce toxický pro vodní organismy.

H410 Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

EUH031 Uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami.

ziravostzdravi

Látka B
- hydroxid sodný

H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.
H318 Způsobuje vážné poškození očí.
H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

korozivita

Látka B - hydroxid sodný H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. H318 Způsobuje vážné poškození očí. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

MenuX

Provozovatel webu Stojka Group Service s.r.o., www.selles.cz , se sídlem Husova 76/5, 362 25 Nová Role, zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Plzni, sp. zn. C 36857, IČ: 07481039, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím