VAŠI OBJEDNÁVKU MŮŽETE ZAPLATIT NÁSLEDUJÍCÍMI ZPŮSOBY:

1) DOBÍRKA

Nejběžněji používaná platební metoda v České republice. Objednávku zaplatíte při převzetí zásilky od DPD, TOPTRANS nebo na výdejním mistě Zasilkovna. Dobírka je zpoplatněna částkou 50,- Kč při dopravě DPD a Zasilkovna a 100,- Kč při dopravě TOPTRANS.

2) BANKOVNÍ PŘEVOD

Platbu můžete uskutečnit předem převodem peněz na náš bankovní účet. Po odeslání objednávky Vám budou e-mailem zaslány údaje potřebné k převodnímu příkazu: částka, číslo účtu, variabilní symbol. Po provedení platby jsou peníze na náš účet připsány obvykle během 1 – 3 pracovních dní.

Zboží odesíláme v rozmezí 1 – 5 pracovních dnů od přijetí Vaší platby. Při převzetí zásilky od dopravců pak již nic neplatíte.

3) PLATBA KARTOU – PayU

JPřes platební bránu PayU bezpečně zaplatíte Vaší platební nebo debetní kartou, rychlým bankovním převodem nebo klasickým bankovním převodem. Pro tento způsob platby musíte mít povoleny platby kartou va Vašem internetovém bankovnictví, případně internetové bankovnictví zřízeno. Pokud si nejste jisti, kontaktuje svou banku.

4) HOTOVĚ/KARTOU PŘI OSOBNÍM ODBĚRU

Při osobním odběru ve vybrané prodejně Selles.cz je možné platit hotově nebo platební kartou.

MenuX

Provozovatel webu Stojka Group Service s.r.o., www.selles.cz , se sídlem Husova 76/5, 362 25 Nová Role, zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Plzni, sp. zn. C 36857, IČ: 07481039, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím