Dermaphex dezinfekce na ruce bezalkoholová pěnová

Dermaphex MYD185 3760240340003

Dermaphex dezinfekce na ruce bezalkoholová pěnová Díky jedinečnému složení bez alkoholu, parfému, parabenu je dermatologicky testovaný přípravek Dermaphex® vhodný pro všechny typy pokožky včetně té nejcitlivější.Dermaphex® nelepí a ruce zůstávají vláčné Díky pěně pokryje větší povrch pokožky menším množstvím výrobku - cca 2-3x menší spotřeba než u gelových přípravků. Díky pěnovému dávkovači použijete vždy pouze množství Dermaphex® potřebné k dezinfekci rukou. NÁVOD K POUŽITÍ: Aplikujte do dlaně pomocí dávkovače jednu dávku a mezi oběma rukama rozetřete. Při silném znečištění postup opakujte. Jedinečné složení bez alkoholu a vůně je ideální pro časté použití a díky unikátnímu složení předchází vedlejším účinkům, které jsou obvykle pozorovány (suchá či podrážděná pokožka).

Výrobce:Dermaphex
Kód:MYD185
Dostupnost:
Skladem 5 ks (info)

Dermaphex dezinfekce na ruce bezalkoholová pěnová

Díky jedinečnému složení bez alkoholu, parfému, parabenu je dermatologicky testovaný přípravek Dermaphex® vhodný pro všechny typy pokožky včetně té nejcitlivější.Dermaphex® nelepí a ruce zůstávají vláčné

Díky pěně pokryje větší povrch pokožky menším množstvím výrobku - cca 2-3x menší spotřeba než u gelových přípravků.

Díky pěnovému dávkovači použijete vždy pouze množství Dermaphex® potřebné k dezinfekci rukou.

NÁVOD K POUŽITÍ: Aplikujte do dlaně pomocí dávkovače jednu dávku a mezi oběma rukama rozetřete. Při silném znečištění postup opakujte. Jedinečné složení bez alkoholu a vůně je ideální pro časté použití a díky unikátnímu složení předchází vedlejším účinkům, které jsou obvykle pozorovány (suchá či podrážděná pokožka).

MenuX

Provozovatel webu Stojka Group Service s.r.o., www.selles.cz , se sídlem Husova 76/5, 362 25 Nová Role, zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Plzni, sp. zn. C 36857, IČ: 07481039, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím