VIVALUX Venkovní sloupkové svítidlo 1xE27-BK-KYOTO-PS VIV004345
Venkovních svítidel ze série KYOTO nabízí univerzální možnost osvětlení prostor před budovami pro různé účely. Ještě větší flexibility je dosaženo zásuvkami E27, ve kterých lze použít žárovky s různým výkonem a barevnou teplotou. Zahradní lampa s válcovou základnou v černé barvě a bílým difuzorem, 1 x E27, maximálně 40 W, výška 800 mm, stupeň krytí IP44. Venkovní svítidla ze série KYOTO mají klasický válcový tvar a jsou k dispozici pro osvětlení fasád a sloupů. Jsou navrženy pro použití v místech, kde je potřeba více světla, ale mohou být také instalovány v blízkosti zahradní vegetace, aby se dosáhlo působivého efektu hry stínů v listech rostlin. Série OSAKA má moderní kónický design a je vhodná pro osvětlení směřující dolů u vchodů, podél uliček nebo cest. Svítidla OSAKA lze použít k zaostření na určité prvky venkovního prostoru nebo k osvětlení požadované oblasti. HLAVNÍ VÝHODYhliníkové pouzdro se stupněm ochrany proti vlhkosti IP44, které umožňuje jejich použití pro venkovní osvětlení;série zahrnuje svítidla s různými způsoby instalace pro kompletní řešení osvětlení zahrady a fasády;KYOTO jsou vybaveny zásuvkami E27 a mohou poskytnout dostatek umělého světla po západu slunce;OSAKA má patice GU10 a jsou kompatibilní se všemi směrovými žárovkami VIVALUX.
Venkovních svítidel ze série KYOTO nabízí univerzální možnost osvětlení prostor před budovami pro různé účely. Ještě větší flexibility je dosaženo zásuvkami E27, ve kterých lze použít žárovky s různým výkonem a barevnou teplotou. Zahradní lampa s válcovou základnou v černé barvě a bílým difuzorem, 1 x E27, maximálně 40 W, výška 800 mm, stupeň krytí IP44.
Venkovní svítidla ze série KYOTO mají klasický válcový tvar a jsou k dispozici pro osvětlení fasád a sloupů. Jsou navrženy pro použití v místech, kde je potřeba více světla, ale mohou být také instalovány v blízkosti zahradní vegetace, aby se dosáhlo působivého efektu hry stínů v listech rostlin.
Série OSAKA má moderní kónický design a je vhodná pro osvětlení směřující dolů u vchodů, podél uliček nebo cest. Svítidla OSAKA lze použít k zaostření na určité prvky venkovního prostoru nebo k osvětlení požadované oblasti.
HLAVNÍ VÝHODY
hliníkové pouzdro se stupněm ochrany proti vlhkosti IP44, které umožňuje jejich použití pro venkovní osvětlení;
série zahrnuje svítidla s různými způsoby instalace pro kompletní řešení osvětlení zahrady a fasády;
KYOTO jsou vybaveny zásuvkami E27 a mohou poskytnout dostatek umělého světla po západu slunce;
OSAKA má patice GU10 a jsou kompatibilní se všemi směrovými žárovkami VIVALUX.