Notebook Dell Latitude 5430 Rugged

- REPASOVANÉ ZBOŽÍ
Notebook - 14 palců, 16 GB, Intel Core i5-1145G7 2.60 GHz, 512 GB NVMe SSD, Windows 11 Pro, 1920 x 1080 px, Intel Irix Xe Graphics, Dotykové LCD, Bluetooth, WIFI, Webkamera, tento produkt obsahuje dotykové pero
☝ Tento produkt obsahuje dotykové pero.
Nejlehčí a nejvýkonnější 14“ středně odolný notebook, s připojením na 5G síť
Dell Latitude 5430 Rugged je správná volba pro ty, kteří potřebují vynikající odolnost v kombinaci s optimálním výkonem. I přes nízkou hmotnost (necelé 2 kilogramy) přináší vysoký výkon, včetně možnosti dedikované grafické karty. Notebook je testovaný na pád z výšky tří stop, tedy necelého metru a má vysoký stupeň ochrany proti vniknutí prachu, nečistot a vody IP53.

Operace 24×7 se dvěma bateriemi vyměnitelnými za provozu s výdrží baterie až 25 hodin a funkcí Express Charge Boost pro nabití až o 35 % za 15 minut, takže můžete být stále v provozu.
Bezkonkurenční odezva obrazovky s možností dotyku v rukavicích a jasem až 1100 nitů pro viditelnost na přímém slunečním světle.
Žádná práce není příliš odolná pro notebook, který je teplotně testován od –28,89 °C do 62,78 °C, pádem z výšky až 0,9 metru a má krytí IP-53 pro vysoký stupeň ochrany proti prachu, nečistotám a vniknutí vody.


Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
Základní parametry:
- Pevný disk: 512 GB NVMe SSD
- Rychlost procesoru: 2.60 GHz
- Procesor: Intel Core i5-1145G7 2.60 GHz
- Kapacita disku: 512 GB
- Typ disku: SSD
- Typ procesoru: Intel Core I5
- Operační paměť: 16 GB
- Úhlopříčka displeje: 14 palců
- Rozlišení displeje: 1920 x 1080 px
- Dotykové LCD: ano
- Grafika model: Intel Iris Graphics
- Mechanika: Možnost dokoupit externí do USB
- Bluetooth: ano
- Webkamera: ano
- Operační systém: Windows 11 Pro
- DisplayPort: ne
- HDMI: ano
- DVI: ne
- VGA: ne
- Thunderbolt: ano
- USB 2.0: ne
- USB 3.0: 4x
- LAN: ano
- WIFI: ano
- SD čtečka: ano
- Osvětlení klávesnice: Podsvícení zespodu
- Numerická klávesnice: Možnost dokoupit externí do USB
- Možnost dockování: ano
- Barva: Černá
- Typ zboží: Repasované A
- Značka: Dell
- Grafika: Intel Irix Xe Graphics
| Procesor: | Intel Core i5-1145G7 2.60 GHz |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Barva: | černá |
| Bluetooth: | ano |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ano |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel Irix Xe Graphics |
| Grafika model: | Intel Iris Graphics |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Rychlost procesoru: | 2.60 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 4x |
| VGA: | ne |
| Webkamera: | ano |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Dell |











